top of page

Ekibimiz

Lindy Hop, Solo Jazz

Balboa, Shag

Bilge Sağnak Altun

Kurucu, yönetici, eğitmen. Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Swing Planet'te eğitmenlik yapmanın yanısıra yurtdışındaki festivallerde de eğitmenlik yapıyor. 

Read More
BilgeS-IMG_1689-.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Ceyhan İleri

Eğitmen.

Yazılım mühendisi olarak çalışırken hayatında köklü bir değişiklik yapmayı düşündüğü bir dönemde sosyal medya üzerinden Lindy Hop reklamlarını görerek Swing dansları serüvenine başlangıç yaptı. Katıldığı partilerdeki Shim Sham ve Big Apple performanslarından etkilenerek Solo Jazz dersleri almaya başladı. Dansın bir kendini ifade ediş biçimi olduğunu düşünüyor. Swing dansları topluluğunun ve dansın/müziğin kendisinde yarattığı değişimleri de yeni başlayan dansçılara aktarabilmek üzere Solo Jazz ve Lindy Hop dersleri veriyor.

Read More
Ceyhan_edited.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Shag, Blues

Uğur Altun

Kurucu, yönetici, eğitmen. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro/Oyunculuk mezunu. Istanbul Universitesi'nde Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünde yüksek lisans yapıyor. Swing Planet'te eğitmenlik yapmanın yanısıra yurtiçi ve yurtdışı festivallerde de eğitmenlik yapıyor. 

Read More
ugur.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Ceyda Dinç

Eğitmen.

Felsefe mezunu. Solo Jazz ile başlayan dans hayatına çok geçmeden Lindy Hop’u da ekledi. Solo Jazz ve Lindy Hop’tan sonra Blues eğitimine de başlayan Ceyda bu üç dansı uzun süre birlikte yürüttü. Balboa ve Shag dansları üzerine çeşitli workshoplara katıldı. 2022 Şubat ayından beri Swing Planet’te Solo Jazz ve Lindy Hop dersleri veriyor. Dansa başladığından beri dans, hayat, insanlar ve bunların ardındaki bağlar ve ilişkiler üzerine çokça düşünüyor ve her anında yeni bir şeyleri öğrenmenin, keşfetmenin heyecanını yaşıyor.

Read More
DSCF5366.JPG

Lindy Hop

İlker Çitli

...

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisansından sonra İşletme yüksek lisansı yapmıştır. Devam eden İşletme doktorasından da 2021 yılı sonunda mezun olmayı hedeflemektedir. 2011 yılından beri eğitim sektöründe çalışmakta ve uluslararası gençlik projeleri yürütmektedir. Swing dönemi danslarından olan Lindy Hop'la 2016 yılında tanışmıştır. O günden beri de dönemin dansları, Jazz müzik ve dönemin sosyokültürel yapısı hakkında yeni şeyler öğrenmekten keyif almaktadır. DJ'lik ve dans eğitmenliği yapmaktadır.

Read More
ilker.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Bilge Bayram

... 

Read More
BilgeB-IMG_1934-_edited_edited.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Hande Diker

...

Read More
IMG_4373_edited.jpg

Lindy Hop

Enes Köken

...

Read More
enes_edited.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz

Nihat Camcı

Eğitmen.

Kastamonu Üniversitesi Bilgisayar programcılığını mezunu. Tesadüf eseri Bomontiada'da gittiği bir jazz konserinde önce swing dönemi jazz müziğine aşık oldu sonra da Lindy Hop dansıyla tanıştı. Lindy Hop'un hayatı eğlenceli kılan ve ruhunu özgür hissettiren bir dans olduğunu düşünüyor. Swing Planet'te Lindy Hop ve Solo Jazz dersleri vermektedir. 

Read More
WhatsApp Image 2022-05-16 at 16.23_edite

Lindy Hop

Serpil Koşak

Eğitmen, fotoğrafçı.

Bahçeşehir Üniversitesi - Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümü mezunu. Lindy Hop ile 2018 yılında tanışmış, o dönemden itibaren Solo Jazz, Balboa, St Louis Shag, Collegiate Shag gibi Swing'in farklı dallarında da eğitim almıştır. Dansın yanı sıra fotoğraf alanına da ilgi duymakta ve bu alanda da çalışmaları bulunmaktadır.

Read More
serpil_edited.jpg

Lindy Hop

Enes Çepni

Eğitmen, fotoğrafçı

 

Beykent Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü mezunu. İstanbul’da birçok mimari restorasyon projesinde yer aldıktan sonra hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı meslek haline getirdi ve 8 yıldır moda fotoğrafçılığı yapıyor.

Sosyal medyada gördüğü bir video ile Swing danslarıyla tanışmıştır. O günden beri enerjisini ve neşesini Swing adımlarıyla yansıtmaya devam ediyor.

Read More
image00001_edited.jpg

Lindy Hop, Solo Jazz, Collegiate Shag, Balboa, Blues

Alp Eren Hacıismailoğlu

Eğitmen, DJ

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu. 2017 yılında internetten gördüğü bir reklamla birlikte Lindy Hop dersi almaya başladı. O günden beri çeşitli Swing danslarında kendini geliştirmeye çabalıyor. Eğitmenlik ve Swing DJ'liği dışında elektronik müzik DJ'liği de yapıyor

Read More
alperen.jpg

Lindy Hop

Büşra Karaköse

Eğitmen.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu. Bilişim Teknolojilerinde Network Güvenlik Mühendisi olarak çalışmakta. Araştırmaya ve öğrenmeye duyduğu heyecan ile öğrenciyken yolu Lindy Hop ile kesişiyor. Dansı hayatın iyileştiricisi olarak tanımlıyor.

Read More
Busra-4-IMG_3075-q_edited.jpg

Lindy Hop

Atacan Ağüzüm

Eğitmen.

11/06/2002 yılında doğdu Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği alanında tamamladı. Aynı zamanda amatör olarak tiyatroyla ilgileniyor. Dansı seviyor ve boş zamanlarımda dans eğitmeni olarak çalışıyor. Sizinle eğlenceli bir öğrenme yolculuğu yaşamak için burada!

Read More
WhatsApp Image 2023-10-05 at 23.55.04.jpeg

Lindy Hop

Caner Şimşek

...

Read More
caner2.jpg

Lindy Hop

Beste Dündar 

...

Read More
beste.jpg

Lindy Hop

Zehra Ergül

Eğitmen.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde eğitimini tamamladı. 6 yıldır özel bir tiyatro ekibininin yetişkin ve çocuk oyunlarında yer alıyor. Dublaj ve kukla oynatıcılığı yapıp aynı zamanda sosyal medyada moda, vlog, lifestyle başlıklarında profesyonel olarak içerik üretiyor. Yıllardır ilgi duyduğu swing dansında kendini geliştirmeye ve insanlara öğretmeye devam ediyor.

Read More
WhatsApp Image 2023-10-06 at 11.20.17.jpeg

Lindy Hop

Rengin Yıldız

...

Read More
rengin.jpg

Lindy Hop

Burcu Durak

Eğitmen.

 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi hemşirelik bölümü, 2015 mezunu. Eğitim dönemi boyunca üniversitenin dans topluluğunda lindy hop, salsa, cha cha cha dersleri alarak çeşitli üniversitelerin dans etkinliklerine gösteriler çıkarttı. Dansa 2021’de Swing Planet’te tekrar başladı. Swing müziği ve dansını çok seviyor.

Read More
WhatsApp Image 2023-10-10 at 16.11_edited.jpg
bottom of page