top of page

13 Mar Paz

|

Babylon - Bomontiada

Swing Planet ft UJB @Babylon

13 Mart Pazar günü muhteşem bir partiye hazır mısınız? Uninvited Jazz Band'in sahne alacağı ve Swing Planet DJ lerinin de renk katacağı bu gecede dans eden, etmeyen herkesi İstanbul 'un en önemli kültür merkezlerinden biri olan Bomontiada 'daki Babylon 'a bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve kayıt için info@swingplanet.com.tr veya 0544 624 22 01
Diğer etkinlikleri gör
Swing Planet ft UJB @Babylon
Swing Planet ft UJB @Babylon

Saat ve Yer

13 Mar 2022 20:00

Babylon - Bomontiada, Merkez, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul, Turkey

Etkinlik Hakkında

Yer: Babylon @babylonistanbul @babylonbomonti Canlı Müzik: Uninvited Jazz Band @uninvitedjazzband Saat: 20.00 - 00.00 Giriş: 50 TL Biletleri Biletix, Swing Planet üzerinden veya kapıda temin edebilirsiniz. Biletix: https://www.biletix.com/etkinlik/1PO26/TURKIYE/tr Swing Planet: info@swingplanet.com.tr veya 0544 624 22 01 Afiş tasarım: @sehnaz_cambazoglu ***Etkinliğe girişlerde katılımcıların HES uygulaması üzerinden aşı/bağışıklık/test verisi uygunluğu kontrol edilecektir. Etkinliğe katılım için aşı sürecini tamamlamış olmak veya son 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR test sonucu istenmektedir. Katılımcıların telefonlarında HES uygulamasının yüklü ve aktif olmasını rica ediyoruz.

Bu Etkinliği Paylaş

swing-planet-ist-BW_edited.png
bottom of page